Головна » 2018 » Травень » 2 » У лісовий господарствах району стартувала щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Лісовідновлення на схилах Дземроні
15:06
У лісовий господарствах району стартувала щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Лісовідновлення на схилах Дземроні

Під час весняної кампанії ДП «Верховинський лісгосп» запланував провести лісовідновлення на площі 35 га. З них посадка лісових культур - 20 га та природне відновлення - 15 га, а також доповнення лісових культур на площі 16 га.

Захід стартував на території Красницького лісництва в урочищі Дземброня, минулого вівторка, В ньому взяли участь школярі-старшокласники Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст., переважно члени шкільного лісництва зі своїм керівником Уляною Сухарчук, члени лісокультурної бригади з Бистреця, працівники лісової охорони підприємства на чолі з головним лісничим Миколою Глусем та представники Верховинської РДА. Всього - понад тридцять осіб. У цей день заліснено площу 2,7 га. Зокрема, засаджено молоді саджанці ялиці, смереки, бука, кедра, дугласії та інші лісові культури, які добре розвиваються в нашому краї.

- Такі заходи, із залученням учнівської молоді та громадськості, є вкрай благородною і значущою справою і недооцінювати її аж ніяк не вар то, - зауважили головний лісничий Микола Глусь та начальник лісового відділу Святослав Форгіль. — Адже полягає вона в тому, що розширює екологічно-лісівничу пропаганду і просвіту як підростаючого покоління, так і всього населення, поширює знання про ліси та їх важливість для існування життя на планеті. А ще - сприяє шанобливому ставленню, до природи, забезпечує зацікавленість у збереженні лісових насаджень, стимулює до дотримання правил поведінки в лісі.

         Більшість учнів працювали з ентузіазмом, декотрі вже мали досвід посадки молодих деревець, а для декого така справа стала абсолютно новою,        Не зайвим буде сказати, що увесь посадковий матеріал для відтворення  лісових масивів вирощений на власних розсадниках, а це близько 15 тисяч штук.

Також вирощено декоративний посадковий матеріал для озеленення 12510 штук: сосна гірська, сосна звичайна, кедр європейський, кедр корейський, бархат амурський, смородина, туя, самшит.

У цьому році заплановано висіяти лісове насіння загальною площею 0,15 га. Наступного дня акція продовжилася на території Верховинського лісництва, в урочищі Перевал. Школярі Кривопільської школи та громадськість села разом із лісовою охороною заліснили територію площею 2,7 га.

Василь Мануляк "Верховинські вісті"

Категорія: Новини підприємства | Переглядів: 38 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0