Головна » 2017 » Червень » 6 » Сьогодні,06 червня,в Івано-Франківському облуправлінні лісового та мисливського господарства відбулося представлення нового начальника
17:14
Сьогодні,06 червня,в Івано-Франківському облуправлінні лісового та мисливського господарства відбулося представлення нового начальника

     Сьогодні, 06 червня, в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося представлення нового начальника управління.

     Заступник Голови Держлісагентства України Бондар Володимир Налькович подякував за багаторічну плідну працю, особистий вагомий внесок у розвиток лісової галузі Голубчаку Олексію Івановичу, який 16 років очолював управління та представив нового начальника – Осташука Руслана Васильовича. Коротко описавши ситуацію в галузі, Володимир Бондар визначив  першочергові завдання  новопризначеному  керівнику та колективу управління для покращення лісогосподарської , інвестиційної та рекреаційної  діяльності, для відновлення довіри і поваги  до лісівників.
        Присутній Голова обласної державної адміністрації Олег Романович Гончарук привітав Осташука Руслана Васильовича, побажав йому наснаги, успіхів та співпраці на благо прикарпатських лісів.

http://www.ifforestry.gov.ua/

Категорія: Новини підприємства | Переглядів: 35 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0