Головна » 2017 » Липень » 27 » Самовільні рубки деревини на Прикарпатті завдали збитків на 4 мільйони гривень
14:35
Самовільні рубки деревини на Прикарпатті завдали збитків на 4 мільйони гривень

Сьогодні, 27 липня, в Івано-Франківському обласному управління лісового та мисливського господарства відбулось засідання колегії.

Особливу увагу приділили питанню самовільних рубок, що відбуваються на Прикарпатті.

«За шість місяців 2017 року виявлено самовільних рубок деревини в обсязі 759 м.куб. Це завдало збитків на 4 мільйони 378 тисяч гривень. До слова, у порівнянні з минулорічними показниками, обсяги самовільних рубок зменшились на 240 м.куб. Основна маса лісових порушень була вчинена невстановленими особами», - каже начальник відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу Роман Поціхович.

Зокрема, у Вигодському лісгоспі невстановленими особами було здійснено самовільну рубку у обсязі 52 м.куб., у Болехівському лісгоспі - 119 м.куб., у Брошнівському - 25 м.куб., а у Делятинському лісгоспі невідомі самовільно зрубали 113 м.куб. деревини.

За шість місяців 2017 року лісгоспами було складено 265 протоколів про лісопорушення.

Відтак свою роботу відновила рейдова група «Оса», до складу якої входять правоохоронці, активісти та працівники лісової охорони, додає Роман Поціхович. До слова, приєднатись до рейдової групи може кожен охочий.

В свою чергу Руслан Осташук, керівник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, додає: «Біля тих лісництв, де ще не встановлені камери, ми встановимо камери спостереження, які дозволять стежити за рухом деревини».

Вони будуть транслювати он-лайн все те, що відбувається поряд з лісгоспами та зберігатимуть відеозапис протягом трьох місяців.

Окрім цього, незабаром у лісгоспах спільно з представниками правоохоронних органів та прокуратури проведуть наради присвячені тому, як запобігти злочинам у лісовій галузі.

 

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Категорія: Новини підприємства | Переглядів: 46 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0