Головна » 2017 » Серпень » 3 » Посольство Ізраїлю запрошує українських фахівців на курси з лісового господарства
10:40
Посольство Ізраїлю запрошує українських фахівців на курси з лісового господарства

photo 2017 08 01 17 19 47Посольство держави Ізраїль повідомляє про оголошення конкурсу на отримання стипендій MASHAV для навчання за програмами професійної підготовки в Ізраїлі за наступними напрямками:

- політика і стратегії розвитку господарства в посушливих і напівпосушливих регіонах;

- розвиток лісового господарства та лісове планування;

- екосистеми та відновлення біологічного різноманіття;

- сталий розвиток сучасного високотехнологічного сільського господарства в посушливих регіонах, екологічний туризм в посушливих зонах та інше.

Цей курс є російськомовним, строки навчання з 29 жовтня по 17 листопада 2017 року в м. Кібуці Шфаїм, Ізраїль. Також учасники курсу отримають унікальну можливість відвідати VI Міжнародну конференцію «Drylands, Deserts and Desertification 2017».

Стипендії для навчання в Ізраїлі надаються на конкурсній основі та повністю покривають витрати на проживання, харчування та навчання протягом курсу. Транспортні витрати не покриваються.

Базові вимоги до учасників: вільне володіння російською мовою; досвід роботи за тематикою курсу від трьох років; вітається подання документів від представників профільних державних установ та недержавних організацій. Пакет супроводжуючих документів та аплікаційну форму необхідно відправити у вигляді сканкопії на адресу mashav@kiev.mfa.gov.il в термін до 15.09.2017

Ознайомитись з правилами участі у конкурсі та переліком необхідних документів можна на сайті Посольства Ізраїлю http://bit.ly/2syY05b 

За матеріалами прес-служби Мінагрополітики 

http://www.ifforestry.gov.ua/novyny/

Категорія: Новини підприємства | Переглядів: 44 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0