Головна » 2017 » Жовтень » 2 » Під головуванням Президента України в Івано-Франківську відбулась нарада з питань розвитку лісового господарства
08:21
Під головуванням Президента України в Івано-Франківську відбулась нарада з питань розвитку лісового господарства

Під головуванням Президента України Петра Порошенка в Івано-Франківську відбулась нарада з питань удосконалення державної політики у сфері лісового та мисливського господарства.

«Сьогодні нам потрібно об’єднати наш потенціал і сформувати чіткі і правильні рішення щодо захисту лісів України», - переконаний Петро Порошенко.

Перш за все глава держави нагадав, що підписав закон, який значно підсилює кримінальну відповідальність за незаконну вирубку дерев та чагарників у лісах. Дія закону, зокрема, поширюється на «чорних» лісорубів та професійних лісівників.

Також Президент наголосив на потребі неухильного дотримання законодавства при користуванні мисливської зброї та звернув увагу правоохоронців на неприпустимість використання такої зброї без відповідних ліцензій.

Глава держави переконаний, що стандарти лісової галузі мають бути єдиними для лісових господарств і інших відомств: Міністерства оборони, Міністерства аграрної політики та підприємств комунальної власності. Зокрема, Петро Порошенко наголосив на необхідності запровадження електронної системи обліку деревини, яка уже запроваджується у держлісгоспах, у всіх без виключення лісових угіддях країни. Адже система дозволяє кожному громадянину України у будь-який момент в режимі он-лайн дізнатись про походження деревини.

«Кожна колода або партія деревини повинна бути облікована та мати спеціальну бирку», - переконаний Президент.

До пріоритетних напрямків державної політики в сфері охорони навколишнього середовища сьогодні належить розвиток природно-заповідної справи. Зокрема, глава держави акцентував на проблемі плутанини меж заповідників і парків та закликав до спільної роботи над її вирішенням.

Окрім цього, Петро Порошенко наголосив на необхідності проаналізувати ефективність дії мораторію на вивіз лісу-кругляка. Адже переконаний, різкого розвитку українських деревообробних підприємств у зв’язку з запровадженням мораторію не відбулось.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Категорія: Новини підприємства | Переглядів: 55 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0