Головна » 2017 » Березень » 23 » Обсяги і структура рубок в лісах області суттєво змінюється
11:34
Обсяги і структура рубок в лісах області суттєво змінюється

          В лютому та березні місяці в усіх держлісгоспах області першим заступником начальника управління та  спеціалістами управління  проведені виїздні наради за участі головних лісничих та всіх лісничих підпорядкованих управлінню лісгоспів.

         Лісівниками детально обговорена структура рубок на 2017рік. Нові Санітарні правила в лісах України  обумовили суттєві зміни у обсягах і способах рубок. Слід відмітити, що в цьому році площа суцільних санітарних рубок зменшиться орієнтовно в 10-12 разів.

         Лісівники намітили збільшення необхідних для лісу рубок догляду, різних видів вибіркових та поступових рубань, які більш відповідають природі гірських лісів та ощадливі для охорони природи.

         Зміни у способах рубок вимагають цілого ряду організаційних і технічних заходів. Необхідно залучати бригади із певним досвідом проведення вибіркових рубань, стимулювати економічно використання кінного трелювання та лебідок для повітряного спуску деревини. Важливим є також збут  низькосортної і маломірної деревини від таких рубок.

         Конкретні об’єми рубань по видах затверджуються на спеціальних лісовпорядних нарадах і фіксуються у виробничо-фінансових планах підприємств.

         Зміни у підходах до лісозаготівель є вимогою суспільства. Це тривала і кропітка робота на наступні роки і десятиліття.

        

Відділ лісового господарства

Івано-Франківського ОУЛМГ

тел. (0342) 55-21-45

http://www.ifforestry.gov.ua/

Категорія: Новини підприємства | Переглядів: 57 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0