Головна » 2017 » Серпень » 22 » Начальник Івано-Франківського ОУЛМГ доручив встановити GPS-навігатори на весь транспорт у лісгоспах
13:44
Начальник Івано-Франківського ОУЛМГ доручив встановити GPS-навігатори на весь транспорт у лісгоспах

21 серпня, в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась нарада головних інженерів лісгоспів та начальників виробничих відділів.

Перш за все розглянули питання підготовки до проведення аукціонів з продажу деревини у електронній формі. Обговорили процес формування лотів та процедуру проведення аукціонів.

Окрім цього, на нараді проаналізували обсяги заготівлі деревини та стан будівництва лісових автомобільних доріг у цьому році.

Зокрема, начальник управління Руслан Осташук доручив встановити GPS-навігатори на весь транспорт у лісгоспах та провести аналіз використання лісової техніки для будівництва доріг.

Наприкінці наради підняли питання підготовки до осінньо-зимового періоду та енергоспоживання у лісових господарствах. Обумовили встановлення пунктів обігріву та забезпечення належних умов праці робітників при проведенні заготівлі деревини.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

нарада

нарада2

http://www.ifforestry.gov.ua/novyny/item/

Категорія: Новини підприємства | Переглядів: 46 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0