Головна » 2017 » Березень » 22 » На Прикарпатті вже садять ліс
11:32
На Прикарпатті вже садять ліс
         В рівнинних лісгоспах області лісівниками уже посаджено 105 га, нових лісів. Загалом лісокультурну кампанію планується провести в стислі терміни оскільки останній місяць весни за прогнозами буде спекотним. 
     Загальний обсяг лісовідновних робіт на 2017 рік по підприємствах обласного управління лісового та мисливського господарства складає 2.8 тис.га, з яких третина - лісових культур. На значній площі завдяки проведенню вибіркових та поступових рубок нове покоління лісів відтворено природним способом. На частині площ буде проведено сприяння природному поновленню з введенням недостаючих порід.
     Для проведення робіт з посадки культур  доповнень культур створених в попередні роки та закладки шкіл планується висадити 3,9  млн. шт. стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід (ялиці білої, модрини європейської, дуба звичайного, бука лісового, клена явора, липи та інших). Для цих цілей в держлісгоспах області функціонує 160 лісових розсадників де було вирощено понад 4 млн. стандартних сіянців та ще більше 6 млн знаходяться на дорощуванні.
     Для висівання в лісових розсадниках заготовлено 3742 кг насіння лісових порід, з яких  1806 кг  насіння шпилькових порід.
     Для потреб озеленення населених  пунктів вирощено  140 тис.шт стандартних саджанців декоративних деревних та чагарникових порід, 130-ти видів та форм.
     Впродовж лютого всі проекти лісових культур та площ, що залишаються під відтворення природним шляхом, були розглянуті комісією обласного управління лісового та мисливського господарства на предмет дотримання лісівничих вимог: способу відтворення ділянки, породного складу лісових культур, схем змішування порід тощо. Лісничі захищали свою аргументацію проектування по кожній ділянці.
    Долучитися до створення лісових насаджень лісівники запрошують усіх бажаючих. З 21 березня, у Міжнародний день лісів, в області триватиме Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу - у твоїх руках».
 
 
 Відділ лісового господарства
Івано-Франківського ОУЛМГ
тел. (0342) 55-21-45

http://www.ifforestry.gov.ua/

Категорія: Новини підприємства | Переглядів: 48 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0