Головна » 2017 » Листопад » 1 » Керівники ДП «Верховинське лісове господарство» відвідали Міжнародний фестиваль гірських професій
17:06
Керівники ДП «Верховинське лісове господарство» відвідали Міжнародний фестиваль гірських професій

Директор ДП «Верховинське лісове господарство» Олександр Александров та начальник відділу лісового господарства ДП «Верховинське лісове господарство» Святослав Форгіль відвідали Міжнародний фестиваль гірських професій, який відбувся у селі Мигове Вижницького району. Фестиваль об’єднав представників різних професій з Франції, Польщі, а також Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей. За доброю традицією шанованих гостей зустрічали під звуки оркестру та з хлібом.

За словами представників французької делегації, найбільшим успіхом даного фестивалю є обміни досвідом, знаходження нових знайомств і закріплення нових дружніх відносин.

Міжнародний фестиваль гірських професій засновано у 1994 році у Франції та проводиться почергово у місті Шамбері (Франція) та країні, яка має гірські території. Попередньою країною, яка проводила фестиваль була Румунія, минулого року він відбувся у Франції.

На теренах України фестиваль проводиться вперше.

оттак

Голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук подякував всім, хто долучився до участі у цьому фестивалі та висловив переконання, що круглі столи, дискусії та конференції дадуть змогу налагодити партнерські стосунки між представниками органів влади, фахівцями гірських професій, обмінятися досвідом щодо гірських ремісничих професій.

В рамках події було проведено круглий стіл на тему: «Туризм - як чинник економічного розвитку регіону: кращі практики, віхи, перспективи». Привітала учасників заходу генеральний консул Румунії в місті Чернівці Елеонора Молдован.

Учасники круглого столу обговорили питання як розвивати гірські території, як зацікавити туристів, важливим питанням було стан та перспективи розвитку інклюзивного туризму в Україні тощо. Під час панельних дискусій обговорено Стратегію розвитку Карпатського регіону та розширення співпраці з ЄС. На завершення першого фестивального дня на учасників чекала фольклорна програма «Гуцульські забави».

За матеріалами: http://www.ifforestry.gov.ua/novyny/

Категорія: Новини підприємства | Переглядів: 46 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0