Головна » 2017 » Липень » 10 » Івано-Франківська ОДА погодила ліміти розподілу лісових ресурсів та надала підприємцям дозвіл на їх заготівлю
11:07
Івано-Франківська ОДА погодила ліміти розподілу лісових ресурсів та надала підприємцям дозвіл на їх заготівлю

7 липня, в Івано-Франківській обласні державній адміністрації, під головуванням першого заступника голови ОДА Марії Савки, відбулось засідання комісії з питань розподілу лісових ресурсів місцевого значення на 2017 рік.

На комісії доповів заступник начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Олексій Голубчак, який нагадав, що заготівля грибів, ягід і лікарських рослин є одним з видів спеціального використання лісових ресурсів  і здійснюються за спеціальним дозволом – лісовим квитком, який видається постійним лісокористувачем безоплатно.

«Відповідно до вимог Лісового кодексу України було отримано погодження Міністерства екології та природних ресурсів ліміту на використання лісових ресурсів при заготівлі лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань, на підставі якого ліміти затвердили розпорядженням ОДА. Окрім цього, ліміти були погоджені на сесії Івано-Франківської обласної ради», - додає Голубчак.

Обласне управління лісового та мисливського господарства  опрацювало  заявки від 31  суб’єкта підприємницької діяльності, що займаються заготівлею та переробкою ягід та грибів, та подало цей список на розгляд обласної комісії з розподілу лісових ресурсів. 

Згідно рішення комісії, ліміти виділено суб’єктам підприємницької діяльності в об’ємах:

  • 126 тонн грибів білих при загальному ліміті 1243 тонни  (що складає 10,1 %  від ліміту);    
  • 39  тонн грибів (лисички) при загальному ліміті 266 тонн  (що складає  14,7 %  від ліміту);    
  • 25 тонн грибів (інших) при загальному ліміті 1740  тонн  (що складає 1,4 %  від ліміту);    
  • 709 тонн ягід чорниці при загальному ліміті  950 тонн  (що складає  74,6 %  від ліміту);    
  • 6.5   тонн ягід (Ожини, малини, брусниці)  при загальному ліміті  505 тонн  (що складає  1,3 %  від ліміту.

Для більш ефективного використання лімітів лісових ресурсів місцевого значення, забезпечення контролю за їх заготівлю та з метою поповнення   бюджетів місцевих рад члени комісії вирішили рекомендувати районним радам та райдержадміністраціям організувати та провести робочі зустрічі за участю  представників органів місцевого самоврядування, постійних лісокористувачів та суб’єктів підприємницької діяльності з питання заготівлі лісових ресурсів місцевого значення.   

ліміти

ліміти 1

ліміти 2

ліміти 3

ліміти 4

ліміти 5

http://www.ifforestry.gov.ua/novyny/

Категорія: Новини підприємства | Переглядів: 61 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0