Головна » 2017 » Жовтень » 4 » Боротьба з браконьєрством на Прикарпатті: за порушення правил полювання складено 65 протоколів
08:25
Боротьба з браконьєрством на Прикарпатті: за порушення правил полювання складено 65 протоколів

3 жовтня, в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулось нарада під керівництвом начальника управління Руслана Осташука, за участі заступника начальника управління Романа Варварука, начальників держлісгоспів та керівників відділів ОУЛМГ.

Перш за все на нараді проаналізували виконання аукціонних договорів з продажу деревини.  Зібравши звітні дані по підсумках третього кварталу стало відомо, обсяг виконання договорів по загальному аукціону підприємствами Івано-Франківського ОУЛМГ становить 76%, обсяг виконання по спеціальному аукціону - 86%.

Окрім того, на нараді обговорили процес осінньої посадки лісу, яка нещодавно розпочалась. Та обумовили стан будівництва лісових доріг станом на 1 жовтня. Зокрема, підприємствами обласного управління лісового та мисливського господарства за дев’ять місяців роботи збудовано та відремонтовано 53 км земляного полотна та облаштовано дорожнім одягом 38 км доріг.

Ведеться боротьба з браконьєрством на Прикарпатті. Станом на 1 жовтня було складено 65 протоколів та штрафів за порушення правил полювання. Порушниками було відшкодовано збитків на суму 24 275 грн.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Категорія: Новини підприємства | Переглядів: 49 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0